Načítání obsahu...

Cukrárna

Pokud jste měli hořký den v práci, můžete si jej osladit u nás. Pohostíme vás lahodnými zákusky, které vám vykouzlí úsměv na tváři.

Jako za starých časů

Základem naší myšlenky jsou kvalitní zákusky, cukroví a dorty z poctivých surovin. Žádná umělá dochucovadla, žádné zvýrazňovače chuti. Čistě domácí suroviny jako za dob našich babiček, kdy byly dorty jedna báseň.

Provozní doba

pondělí - neděle - zavřeno

Frýdlantská 770, nákupní středisko Riviera, Frýdek-Místek

O cukrárně

Naše kavárna je místo toho nejsvatějšího odpočinku. Můžete se zde posadit a v klidu vydechnout. Vychutnat si tu nejčerstvější a nejvoňavější kávu Illy, která vás zahřeje a zalije pocitem blaženosti. Ke kvalitní kávě si můžete objednat i výborné domácí zákusky, které jsou tak měkké a vláčné, až se budete rozplývat blahem. Přijďte si užít kousek pohody do naší malé cukrárničky Riviera ve Frýdku-Místku.

Dětský koutek

V naší cukrárně jsou vítány i děti! Máme pro ně zařízený dětský koutek, kde si mohou užít spoustu srandy a poznat nové kamarády. Vy budete mít čas vychutnat si lehké a nadýchané dezerty, které vám s úsměvem nabídneme. Pro vaše nejmenší máme připravené výborné čokoládové a ovocné zákusky, kterým děti určitě neodolají. Budeme se na vás i na vaše malé ratolesti těšit.

Salónek k pronájmu

Chystáte se oslavit babiččiny narozeniny? Uspořádejte narozeninovou oslavu u nás! Máme k dispozici salónek k pronájmu, kde si můžete užít klidné odpoledne v obklopení lahodných dortů s nezapomenutelnou chutí. Tak sladký den jste ještě nezažili a oslavenec taky ne.